• Projektowanie nagrobków 3D w Szczecinie

  Projektowanie nagrobków 3D w Szczecinie

Projektowanie nagrobków 3D

Projektowanie nagrobków 3D w Szczecinie - praktyczne rozwiązanie

Zakład Kamieniarski Herra w Szczecinie wzbogacił swoją ofertę o projekty nagrobków w technice 3D. Specjalny program umożliwia rozrysowanie pomnika, po wprowadzeniu właściwych parametrów, stosując odpowiedni wzór kamienia, kształt poszczególnych części, czcionkę i rodzaj napisów. Kompletując po kolei wszystkie elementy, tworzymy dopasowany do indywidualnych potrzeb pomnik.  Klient może zobaczyć projekt w trójwymiarze, obejrzeć pod każdym kątem i ocenić czy całość prezentuje się zgodnie z jego oczekiwaniami. W przypadku uwag można nanieść poprawki, aż do otrzymania zamierzonego efektu. Takie rozwiązanie jest idealne dla wszystkich, którzy mają własną wizję pomnika i chcą, aby nagrobek został wykonany według ich wytycznych.

Projektowanie nagrobków 3D opiera się na dwóch fazach. Pierwszy etap, to wybór kształtu i elementów dodatkowych. Klient podczas tworzenia projektu, może dawać swoje wskazówki i uwagi, dotyczące tego jak w końcowej fazie ma wyglądać pomnik. Poniżej prezentujemy film, który obrazuje powstawanie indywidualnego projektu.

Drugim etapem jest wybór kamienia, z jakiego ma zostać wykonany pomnik. Poszczególne części składowe nagrobka mogą być wykonane z różnych rodzajów kamienia, dzięki czemu zyskuje oryginalny wygląd. Zachęcamy do obejrzenia filmu, który pokazuje końcowy etap projektu nagrobka.

Projektowanie pomników 3D w Szczecinie, może dotyczyć dowolnych nagrobków:

Wyznajemy zasadę, że jesteśmy dla naszych Klientów, dlatego nasze podejście do każdego zlecenia jest indywidualne. Nie działamy według schematu - jesteśmy elastyczni, tym bardziej, że wybór nagrobka to jest zwykle trudny czas, który niesie ze sobą wiele smutku i żalu. W razie potrzeby, chętnie służymy naszym doświadczeniem i radą, np. w wyborze najlepszego surowca. Kamienie w naszej firmie sprowadzane są różnych rejonów świata czyniąc je niezwykle odpornymi i unikatowymi.

Projekty nagrobków z granitu i innych kamieni w Szczecinie

Nasza firma kamieniarska specjalizuje się w tworzeniu nagrobków z granitu, ponieważ uważamy go za najlepszy materiał na pomniki. Jest nie tylko bardzo efektywny i reprezentacyjny, ale także charakteryzuje się dużą wytrzymałością na warunki atmosferyczne. Nie stwarza problemów przy pielęgnacji, a konstrukcje z tego kamienia są bardzo solidne i mocne. W ramach naszych działań możemy także wykonać galanterię nagrobną i opatrzyć nią pomniki. Dużą popularnością cieszą się wazony i lampiony.

Herra tworzy szczegółowe i wyjątkowe projekty w oparciu o najdrobniejsze detale. Z ogromną starannością i dbałością podchodzimy do każdego zlecenia. Pragniemy, aby wszelkie ustalenia z naszymi Klientami były spójne i zgodne z życzeniem lub wybranym przez nich wzorem. Trójwymiarowy projekt sporządzony przez naszych doświadczonych specjalistów posiada prawdziwe wymiary według zebranych wcześniej wytycznych. Każde zamówienie jest przez nas wizualizowane i pokazywane naszym Zleceniodawcom. Tworząc bezpośrednio dany wzór w oparciu o Państwa sugestie jesteśmy przekonani, że odwzorowanie wyznaczonych proporcji będzie jak najbardziej rzeczywiste i zostanie w pełni zrealizowane po zupełnej akceptacji i realizacji.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą zróżnicowaną ofertą nagrobków i gotowymi ich wzorami. Z przyjemnością stworzymy wyjątkowy i oryginalny pomnik na specjalne zamówienie. Realizacje nagrobków o dowolnych kształtach, wymiarach i różnej stylistyce to nasza firmowa specjalność już od kilkudziesięciu lat. Nowoczesne, efektowne i niespotykane projekty pomników w oparciu o technologię 3D tylko w naszym zakładzie kamieniarskim Herra! Ponadczasowe wzornictwo i doskonała jakość wykonania wyróżniają naszą ofertę pośród innych w tej branży.

 • Oryginalne i niepowtarzalne nagrobki w Szczecinie

  Herra to zakład kamieniarski oferujący solidne i profesjonalne nagrobki w Szczecinie. Działa od 1954 roku. Doświadczenie to sprawiło, że na kamieniarstwie znamy się jak nikt inny! Zatrudniamy prawdziwych fachowców, którzy znają się na rzeczy. Dzięki prawdziwym fachowcom i nowoczesnym narzędziom projekty realizowane w naszej firmie są na najwyższym poziomie! Potrafimy sprostać nietypowym i trudnym zleceniom, dbając o oczekiwania i potrzeby naszych Klientów. Duży wybór kamieni, obszerna gama kolorystyczna i piękne gotowe wzory powodują duże zainteresowanie.

  Przy realizacji każdego zadania kierujemy się przede wszystkim potrzebami i wyobrażeniami naszych Zleceniodawców. Usługa w naszej firmie zasługująca na uwagę to projektowanie przestrzenne w 3D. Dzięki niej projekt jest jeszcze bardziej zbliżony do prawdziwego ideału. Od lat sprowadzamy kamienie od najlepszych dostawców z różnych stron świata. Dlatego też nasze nagrobki Szczecin zasługują na miano trwałych i odpornych na czynniki mechaniczne i atmosferyczne. W szerokiej ofercie przedstawiamy liczne projekty nagrobków pojedynczych, rodzinnych, grobowców i innych. Do szczegółowego zapoznania się z wachlarzem usłu7g zapraszamy do naszego zakładu kamieniarskiego Herra.

 • Zakład kamieniarski Szczecin – oryginalne wzory i precyzja wykonania pomników

  Nagrobki pojedyncze, rodzinne, dziecięce, a także te tradycyjne, nowoczesne według gotowych wzorów i indywidualnych projektów to propozycja oferty naszego zakładu kamieniarskiego w Szczecinie – Herra. Istniejemy na rynku już od wielu lat. Liczne doświadczenie czyni nas mistrzami w swej dziedzinie. Do każdego zadania podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem, dbając o najdrobniejsze elementy wykonania. Każdy jest inny, dlatego też gotowe wzory w naszej ofercie także różnią się do siebie, wymiarami, kolorem i detalami. Atutem naszej firmy jest umiejętność zaspakajania oczekiwań ze strony Klientów.

  Kiedy odchodzi nam ktoś bliski rodzi się w nas pragnienie, aby w sposób szczególny uczcić jego pamięć. W głowach kłębią się różne emocje i uczucia. Zakład kamieniarski Szczecin – Herra oferuje wyjątkowe nagrobki, które mogą być zdobione licznymi rzeźbami, ornamentami, obrazami. Cała wizja projektu zależy od gustu i oczekiwań naszych klientów, dlatego, aby zrealizować dany projekt zapraszamy do naszej firmy na precyzyjne omówienie wszelkich szczegółów. Cała obróbka kamienia, montaż i estetyczne wykończenie wykonywane jest w oparciu o najwyższej jakości materiały i narzędzia niezbędne do wykonania zadania. Możemy zagwarantować państwa zadowolenie i szybką realizację projektu.

 • Pomniki i grobowce Szczecin – estetyczne i profesjonalne wykonanie zleceń

  Pomniki i grobowce Szczecin to pamięć o kimś bardzo nam bliskim zachowana w konstrukcjach z kamienia naturalnego np. z granitu. Piękne i trwałe nagrobki tworzone są po to, aby upamiętnić na długie lata osoby, których z nami już nie ma. Warto zwrócić się do specjalistów w branży kamieniarskiej, aby stworzyć wyjątkowy i niepowtarzalny projekt nagrobka. Nasi fachowcy posiadają świetne wyczucie w tworzeniu stylowych dzieł, a także umiejętności, które zostały nabyte i utrwalone przez wiele lat doświadczeń. Dzięki nim możemy sprostać najbardziej trudnym i wymagającym zadaniom.

  W zróżnicowanej ofercie naszego zakładu kamieniarskiego Herra znajdują się nagrobki rodzinne, pojedyncze, nowoczesne, pomniki i grobowce Szczecin indywidualnie zaprojektowane przez Klientów, a także te z gotowych już wzorów. Wszystkich poszukujących pięknych nagrobków zapraszamy do naszej firmy w Szczecinie. W siedzibie można zobaczyć zrealizowane już projekty, a także spotkać się z naszymi pracownikami i uzgodnić z nimi wszystkie szczegóły. Oferujemy różne propozycja kamienia i kolorów. W związku z tym, ze możliwości i różnych opcji do wyboru jest bardzo wiele służymy doradztwem i ogromnym wsparciem. Kompleksowe usługi kamieniarskie tylko w Herra!

 • Szeroka oferta firmy – nagrobki dziecięce Szczecin

  W zakładzie kamieniarskim Herra znajdą Państwo zróżnicowaną ofertę pięknych wzorów, pomników, grobowców, a także nagrobków dziecięcych Szczecin. Śmierć dziecka to szczególnie smutny czas, oparty na trudnych chwilach wypełnionych bólem nie do opisania. Po utracie najbliższej sercu, małej istoty należy godnie i z szacunkiem uczcić jej pamięć. Po pochówku i zaplanowaniu pogrzebu, rodzina dokonuje wyboru nagrobka dziecięcego w Szczecinie. W naszym zakładzie kamieniarskim Herra zadbamy o każdy element i dopracujemy najmniejszy szczegół w taki sposób, aby odciążyć naszych Klientów jak tylko jest to możliwe.

  Wszystkie nagrobki dziecięce Szczecin wykonujemy z najwyższej jakości kamieni sprowadzanych z różnych rejonów świata. Mogą Państwo nam zaufać i pod względem wykonania danej realizacji bez wątpienia mogą być spokojni. Nagrobek dziecięcy wykonany przez naszych fachowców na cmentarzu będzie prezentował się pięknie i estetycznie. Gotowe wzory to także forma inspiracji dla naszych Klientów. Po zapoznaniu się z ofertą nasz Zleceniodawca może dokonać zmian w wybranym wzorze lub całkiem oddzielnie i indywidualnie zaprojektować pomnik dla swojego dziecka dodając galanterię nagrobną i wiele uroczych elementów, które będą typowe i charakterystyczne dla danego projektu.

 • Projektowanie nagrobków Szczecin – profesjonalizm i indywidualne podejście do zlecenia

  Herra zaprasza do swojej siedziby w Szczecinie na zapoznanie się z ofertą produktów wysokiej jakości pomników, nagrobków, grobowców. Tylko na terenie naszego zakładu kamieniarskiego można zapoznać się ze wszelkiego rodzaju szczegółami dotyczącymi wyboru nagrobka dla swoich najbliższych. Doświadczenie, a także rozmaite usługi kamieniarskie to ogromna zaleta naszej firmy. W ofercie naszego zakładu uruchomiona i dostępna została opcja indywidualnego projektowania nagrobków w Szczecinie. Pod okiem naszych profesjonalistów mogą Państwo dowolnie stworzyć i zaprojektować własnoręcznie nagrobek według własnego pomysłu.

  Cały proces projektowania nagrobków w Szczecinie rozpoczyna się od wstępnej analizy i zapoznania się z warunkami umownymi. Spotykając się z naszym Klientem, podczas rozmowy uzgadniane są detale dotyczące oczekiwań i wizji projektu. Następnie dobierane są właściwości i elementy pomnika, cała galanteria nagrobna, kolorystyka kamienia, czcionka liter, dane i cały napis na nagrobku. Realizację projektu nadzorują nasi fachowcy i z pełnym zaangażowaniem starają się zapinać na ostatni guzik wszystkie sugestie dotyczące planowanego zadania. Szybki okres realizacji i krótkie terminy naszych zleceń to znak firmowy. Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby. Spełniamy oczekiwania naszych Klientów!

Zakład kamieniarski Szcezcin

Zakład Kamieniarski HERRA | ul. Gdańska 6| 70-660 Szczecin
tel. 693 728 299 | marcinherra@interia.pl